top of page
Plotr

Stroje pro opracování plochého skla

​Stroje na zpracování plochého skla jsou důležitou součástí výrobního procesu skleněných výrobků. Tyto stroje se používají k řezání, broušení, leštění a tváření skla do různých tvarů a rozměrů. Mezi nejčastější stroje na zpracování plochého skla patří řezací stoly, brusky, zařízení CNC a vrtačky. Dále nabízíme komplexní řešení pro skladové hospodářství.

Řezací stoly jsou nezbytné pro přesné řezání skla na požadované rozměry. Tyto stroje obvykle používají diamantová řezná kolečka a jsou schopny řezat sklo rychlostí až několik metrů za sekundu. Vrtačky jsou určeny pro vytváření otvorů ve skle a brusky k dokonalému opracování povrchu skla a odstranění ostrých hran.

Díky těmto strojům je možné vyrábět širokou škálu skleněných výrobků, jako jsou okna, zrcadla, tabule, stoly a mnoho dalších. Tyto stroje jsou obvykle řízeny počítačově, což zvyšuje přesnost a rychlost výroby. Moderní stroje na zpracování plochého skla jsou vybaveny bezpečnostními prvky, které minimalizují riziko zranění pracovníků a škody na materiálu.

Bottero

bottero-logo.jpg

Firma Bottero se specializuje na výrobu strojů pro zpracování skla od roku 1957.

Zabývá se jak stroji pro zpracování plochého skla, tak i pro výrobu obalového a nápojového skla, dnes je již jedním ze světových leaderů v obou oborech, má nejbohatší know-how napříč všemi sklářskými obory. ROVER je partnerem pro Bottero v oblasti zařízení pro zpracování plochého skla od roku 1991, pro servisní práce máme vlastní vyškolené techniky.

 

Vyberte si zařízení, které Vám bude nejlépe vyhovovat. Kontaktujte nás pro přípravu podrobné technické nabídky!


bestmakina-logo.png

Best Makina

Firma Best Makina je výrobce moderních a kvalitních strojů na výrobu izolačních skel. Jejich zařízení jsou navržena tak, aby poskytovala vysokou produktivitu, přesnost a opakovatelnost výrobního procesu. Firma Best Makina se soustředí na inovace a neustálý vývoj svých strojů, aby splňovaly požadavky trhu a zákazníků.

Jejich portfolio strojů na výrobu izolačních skel zahrnuje širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro výrobu různých typů izolačních skel. Mezi ně patří například stroje pro automatickou výrobu izolačních skel s hliníkovými nebo plastovými rámky, stroje pro výrobu trojskla, nebo speciální stroje pro výrobu velkoformátových izolačních skel. Firma Best Makina je známa svými inovativními řešeními a dokáže nabídnout individuální řešení pro specifické požadavky zákazníka.

Stroje

Glaston

glaston-logo2x.png

Firma Glaston je jedním z největších světových výrobců a dodavatelů technologií pro zpracování skla. Sídlí ve Finsku a má pobočky a prodejní zastoupení po celém světě. Firma se specializuje na vývoj a výrobu zařízení pro kalení a ohýbání, pro výrobu lepených skel.

Výrobky Glastonu jsou vysoce kvalitní a inovativní, firma se vyznačuje neustálým vývojem a zdokonalováním svých technologií. Nabízí široké portfolio strojů pro různé typy skla a výrobních procesů, a to jak pro malé, tak pro velké výrobní provozy. 

logo-KNOPP-2.png

Knopp

Firma Rudi Knopp Maschinen je německý výrobce kvalitních průmyslových strojů a zařízení s více než 40letou tradicí.

 

Jejich produkty jsou určeny pro široké spektrum průmyslových odvětví, včetně automobilového, elektrotechnického a chemického průmyslu. Firma se specializuje na výrobu obráběcích strojů, jako jsou frézky, soustruhy a brusky, ale také nabízí výrobní linky a systémy pro automatizaci výroby. 

Z jejich nabídky nabízíme stroje určené pro opracování plochého skla.

Barbaric.png

Barbaric

Firma Barbaric GmbH byla založena v roce 1995 a od té doby je předním partnerem místem pro sofistikovanou manipulační techniku. Tento rodinný podnik se rychle rozvíjí v mezinárodně uznávanou společnost. Konkrétně se zabývá vývojem a výrobou sofistikovaných manipulačních rámů, vakuových zařízení a jeřábů.

Filtraglass

Filtraglass

Španělská firma Filtraglass se zabývá úpravou - filtrací vody pro sklářský průmysl. Stroje jsou navrženy tak, aby filtrovaly a extrahovaly skleněné částice přítomné ve vodě bez použití přídavných chemikálií. Vzniká tak odseparovaný suchý odpad.

Systémy na úpravu vody jsou vysoce účinné a navržené tak, aby pomohly snížit dopad na životní prostředí recyklací 100 % vody používané ve výrobních procesech. Kromě toho lze vše přizpůsobit specifickým potřebám každé společnosti.

Použité stroje na zpracování plochého skla

rover-logo.png

Firma ROVER se zabývá hlavně prodejem nových strojů pro opracování plochého skla.

Našim zákazníkům však nabízíme i pomoc s prodejem starších strojů – nejen zakoupených u nás.

 

Pokud máte zájem o použité stroje, kontaktujte nás pro aktuální nabídku.

Otočný stolek Polyglass i pro malá skla

Ser. č.: 2851-PL-04/08
Rok 2008

Manuální řezačka profilů s manuálním nastavením
Ser. č.: 2835-PL-06/08
Rok 2008

bottom of page