TGI-Spacer

Technoform Logo Blue sRGB

4

 

Firma Technoform Glass Insulation GmbH (TGI®) se sídlem v Lohfeldenu u Kasselu se specializuje na vývoj, výrobu a prodej tepelně izolačních distančních profilů a příčkových systémů pro izolační skla.

Hybridní distanční profily tvořené kombinací plastických hmot a nerezové oceli jsou základem pro pevné a vzduchotěsné spoje i pro dosažení optimálních hodnot součinitelů tepelného prostupu v izolačních sklech. V tomto segmentu trhu zaujímá Technoform Glass Insulation celosvětově vedoucí pozici. Široké spektrum zkušeností, velkorysé plánování, flexibilita a individuální řešení - to jsou hlavní devizy týmu TGI®, který je zákazníkům denně k dispozici se svým know-how.

 


Technoform Glass  Insulation GmbH  je partnerem pro  architekty,  projektanty,  výrobce oken,  koncové  spotřebitele a všechny, kteří kladou důraz na úsporu energie a hledají nové možnosti pro zvýšení tepelně izolačních parametrů oken.


Technoform Glass Insulation GmbH (TGI® zkráceně) byla oficiálně založena jako nezávislá pobočka firmy Technoform Caprano + Brunnhofer GmbH & Co. KG v roce 1998. Tvoří část Technoform Group, která dlouhá léta patří mezi celosvětově nejznámější výrobce v oblasti extruze plastů. Sítí svých výrobních závodů a obchodních zastoupení se prezentuje na mezinárodní úrovni.

 

Mimo TGI® patří do skupiny Technoform Group následující firmy:

  1. Technoform Bautec corporation  
  2. Technoform Kunststoffprofile GmbH (TKP)
  3. Technoform Extrusion Tooling GmbH (TET)

V mezinárodním měřítku TET dodává partnerským závodům nástroje pro extruzi, TKP vyrábí kompletní profily pro technické aplikace v průmyslu a firmy Bautec vyvíjejí a vyrábějí izolační profily pro přerušení tepelných mostů v hliníkových oknech, dveřích a fasádních systémech.