Olivé Química

Olive quimica logo                            Olive img0501

 

 
Firma Olivé Química produkuje výrobky stavební chemie, které prodáváme ve spolupráci s distributorskou firmou Silitěs.
 

Olive edifi oq                          Olive img01   

Olive turnin  torso1 malmo

 

Silikonové tmely


Olivé MP - univerzální acetický silikon s výbornou přilnavostí ke všem podkladům. Teplotní odolnost: -45°C až +150°C. 


Olivé C-22 - neutrální silikonový tmel pro zasklívání a vnější spáry fasád, vysoce a trvale pružný. Protiplísňová úprava. Odolává UV paprskům a povětrnostním vlivům. Vhodný pro montáž polykarbonátových desek. Teplotní odolnost: -40°C až +150°C. Transparentní a bílý je vhodný pro kontakt s potravinami! 


Olivé Sanitární - tmelení sanitárních zařízení a koupelen, tmel obsahuje protiplísňové přísady. Je vhodný všude tam, kde je zvýšená vlhkost prostředí. 


Olivé V-01 - lepidlo pro výrobu akvárií a terárií, ale i pro lepení a opravy skleněného nábytku a skleněných konstrukcí.       

Olive img0102Akrylátové tmely


Olivé 707 - univerzální akrylátový tmel vhodný pro spárování (např. okno/zdivo), zasklívání, konstrukční práce, lepení polystyrenových podkladů. Teplotní odolnost: -20°C až +80°C.

 
Olivé 709 - čistý akrylátový tmel vhodný pro tmelení sádrokartonových desek, PŘETÍRATELNÝ (!) Vynikající přilnavost také ke zdivu a omítce. Teplotní odolnost: -20°C až +80°C. 


Olivé 777 TRANSPARENTNÍ (!) - akrylátový tmel vhodný pro spárování a zasklívání. Po aplikaci je matný, zprůhlední po 7 dnech.

Více informací naleznete u distributora: Silites logo